Chcete koupit kvalitní auto? - Momentálně nezprostředkováváme dovoz


Dovozu automobilů z EU se věnujeme od r. 1993. Dovážíme automobily jen prověřené, s jasným původem a doloženou servisní historií.

Záleží nám na tom, abyste se vyhli nákupu automobilů u těch prodejců a bazaristů, kteří evidentně snižují stavy najetých kilometrů, jsou vyměňované opotřebované doplňky (volant, pedály, aj.). 

Nabízíme pouze kvalitní prověřené vozy. Nemusíte se bát stočených kilometrů.  Po domluvě s našimi zákazníky zprostředkujeme také dovoz vozidel ze zahraničí. Očekávejte od nás profesionalitu, spolehlivost a osobní přístup.  

Spokojení klienti jsou vizitka naší práce a samozřejmě i ta nejlepší reklama. Pomáháme našim klientům vyhnout se záludnému českému trhu a najít někoho, kdo s nimi bude seriózně a férově jednat. Snažíme se stále zdokonalovat a nabízet kvalitní služby. Také Vám ukážeme, KDE HLEDAT AUTA. 

NABÍZÍME NÁKUP VOZU NA LEASING A ÚVĚR

Nabízíme několik možností prodeje:

- prodej za hotové

- leasing

- spotřebitelský úvěr 

GARANCE PŮVODU

Zprostředkováváme prověření VIN čísla včetně kompletního prověření vozu u společnosti Cebia.

 

        Není žádným tajemstvím, že obchod s ojetými automobily se v České republice řídí zvláštními pravidly. Na první poslech nabudete dojmu, že autobazary jsou napěchované špičkovými vozy, z nichž 95% patřilo pánovi, který své auto netrápil, nekouřil, striktně dodržoval servisní intervaly a rozhodně nikdy se svým autem neboural. Když si takové auto zajedete fyzicky prohlédnout, nakonec v tomhle krasavci objevíte "herku", se kterou byste se báli vyjet na silnici.

 

Naše specializace aneb co po nás chtít

AUTODELUXE se specializuje také na auta zánovní s malým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme

- schopni garantovat kvalitu

- dostát svým slibům a závazkům.

To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk.

Pokud se chcete o nás vědět více, staňte se našimi zákazníky, popřípadě se ptejte u těch, kteří již našimi zákazníky jsou.

Tristique nascetur elit vel aenean sapien leo in.