Dovoz auta ze zahraničí - MOMENTÁLNĚ DOVOZ NEZPROSTŘEDKOVÁVÁME

Pokud nemáte zájem o dovoz automobilu na základě smlouvy a nechcete ho vidět před koupí osobně, tak máte možnost dovozu auta ze zahraničí, kam pravidelně jezdíme. Po zakoupení auta na základě smlouvy a plné moci vyřídíme převozní SPZ a zákonné pojištění. Zpět do ČR se jede ve většině případů po vlastní ose na převozních značkách, popřípadě se auto veze na kamionu, což zajišťuje náš smluvní přepravce. Dotazy k dovozu auta ze zahraničí Vám rádi zodpovíme na našich telefonech, e-mailu, nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Automobily dovážíme na základě zprostředkovatelské smlouvy a plné moci k nákupu a manipulaci s vozidlem. V přehledné smlouvě je konkrétně vypsaný zákazníkův vybraný automobil (obsah, barva, výbava, konečná cena ...). Automobily jsou do ČR standartně dovezeny do cca 10 dní, během týdne je vyřízeno STK, EM, schválení způsobilosti jednotlivě dovezeného vozidla a evidenční kontrola. Ve smlouvě uvádíme 30 dní, abychom byli schopni smlouvu dodržet ve všech bodech i v případě, že se o pár dní protáhne přeprava vozu (např. nebyl odhlášen TP v zemi nákupu apod.). Před koupí v zahraničí automobily lustrujeme, provádíme měření laku, diagnostiku a kontrolu servisní knihy, po té voláme zákazníkovi a popisujeme případné kosmetické vady, sdělujeme přesný název barvy dle TP, tak abychom předešli jakémukoliv nedorozumění.

Na dovoz automobilu splácí zákazník jistinu v rozmezí 20% - 50%.

Vaše dotazy k dovozu automobilů rádi zodpovíme na našich telefonech či e-mailu.

Více jak 1 500 vozidel na jednom místě

Více jak 1 500 vozidel na jednom místě - Nakupujte za velkoobchodní ceny - U všech vozů osvědčení DEKRA.

AUTOHUS je jeden z největších prodejců ojetých vozidel v Německu. Nabízí kvalitní a prověřené vozy za velkoobchodní ceny. Na ploše 90 000 m2 najdete více než 1500  vozidel. Vybírat můžete z 36 značek, jako jsou Audi, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, Volvo, Volkswagen a mnoha dalších. V AUTOHUS si určitě vyberete.

Jak postupovat

Je to jednoduché. Vyberte si z nabídky AUTOHUS a kontaktujte nás. Vozidlo můžeme rezervovat. Domluvte si s námi nástupní místo. Vyměňte koruny na eura a připravte se na cestu. Ve středu Vás vyzvedne náš technik a spolu s dalšími zákazníky zaveze do Brém. Na místě si prohlédnete vybrané vozidlo, případně jiné a absolvujete projížďku. Po zakoupení vozu obdržíte od našeho technika převozní značku s pojištěním a můžete vyrazit na cestu zpět do ČR.

>> AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOZIDEL OD AUTOHUS <<

 

 

Tristique nascetur elit vel aenean sapien leo in.